Ogłoszenie


  • Index
  •  » Gry
  •  » Wywiad z Fernando Torresem! O PES !

#1 2009-09-09 20:27:47

KapiChelsea

Nowy Użytkownik

Skąd: Czapury/Poznań
Zarejestrowany: 2009-09-07
Posty: 13
Punktów :   
Sprzęt: PC,PS 2
Ulubiona gra: PES 09

Wywiad z Fernando Torresem! O PES !

Wiemy co on zrobił ostatniego lata. Wywiad z mistrzem europy oraz twarzą PES2010 Fernando Torresem.

"Jestem bardzo zły gdy przegrywam mecz online"


Na zdjęciu redaktor Lukasz Ciszewski oraz Fernando Torres

Videogameszone: Fernando, zadałeś wiele bólu niemieckiej piłce w minionym roku. Od Twojego gola w finale mistrzostw europy nasze relacje są napięte. Jakbyś chciał zainspirować Niemców na temat PES 2010 ?

Torres: Dażę Niemców wysokim szacunkiem. Drużyna narodowa jest często uczestnikiem finału ważnych turniejów, ich fani są cudowni. Ich pasja do footballu jest modelowym przykładem dla innych państw. Walka z tak wielką drużyną w finale była dla nas specjalnym momentem. Mam nadzieję, że Hiszpania spotka się z Niemcami w następnym finale mistrzostw świata w RPA.

Videogameszone: Teraz sprawdzimy Twoją wiedzę na temat PES'a. Kto był twarzą PES'a 2 lata temu ?

Torres: Więc, dwa lata temu ? Daj mi pomyśleć... może Cristiano Ronaldo ?

Videogameszone: Racja. Tego samego roku wygrał lige mistrzów z Manchsterem United. A kto był na okładce w zeszłym roku ?

Torres: Lionel Messi.

Videogameszone: Masz rację, znowu ! Wygrał wtedy ligę hiszpańską oraz ligę mistrzów. To nie może być przypadek !

Torres: Oh, nie byłem tego świadom. Byłoby świetnie , gdyby PES pomógł nam odnieść sukcesy w Anglii i Europie. Może to znak.

Videogameszone: Cały czas słyszymy o profesjonalnych zawodnikach, którzy również są zapalonymi graczami. Czy jest ktoś z nich w Liverpoolu ?

Torres: W naszej drużynie, szczególnie młodzi są zaangażowani w gry komputerowe, np. Ryan Babel czy Lucas Leiva a nawet Javier Mascherano ( kapitan reprezentacji Argentyny). Dla przykładu w minionym sezonie, bardzo dużo graliśmy podczas przedsezonowych treningów. Playstation 3 jest zawsze z nami i robimy sobie małe, miłe turnieje.

Videogameszone: W Twojej opini, kto jest lepszy: prawdziwy Fernando Torres czy ten wirtualny ?

Torres: To całkiem oczywiste. Mam nadzieję, że będe lepszy w PES 2010 , gdyż w aktualnym wielu piłkarzy jest szybszych niż wirtualny Fernando, i to mi się nie podoba. Tzn, w rzeczywistym świecie nie ma to takiego znaczenia Uśmiech


Gwiazda Liverpoolu Fernando Torres

Videogameszone: Od kiedy znasz PES'a ?

Torres: Faktycznie od lat 90, kiedy zacząłem swoją karierę w Akademii Atletico Madryt w wieku 11 lat. Pamiętam, że nie było żadnych prawdziwych zawodników w poprzednikach PES'a.

Videogameszone: Jaką konsolę posiadasz ?

Torres: A PS3. U przyjaciół grywam na ich XBox'e 360 również, ale jestem fanem Playstation.

Videogameszone: Czy grywasz również online ?

Torres: Czasami, ale jest wielu japońskich hardcorowych zawodników, którzy są za dobrzy dla mnie. I jestem naprawdę zły kiedy przegrywam mecz online.

Videogameszone: Jak oceniasz swoje własne umiejętności w PES'a ?

Torres: Całkiem dobrze, ale w Pro Evolution Soccer 2008 dwa lata temu były dużo lepsze.

Offline

 
  • Index
  •  » Gry
  •  » Wywiad z Fernando Torresem! O PES !

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.pl